Bizero

Araçlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 21.7 MB
  • Version 1.4
  • Dil Türkçe
  • Firma Mehmet Akincilar
Bizero uygulaması sizlere elektrikli bisikletinizi sunuyor.

Bizero mobile uygulaması sayesinde sizde elektrikli bisikletinizi belli ulaşım noktalarından kiralayabilir ve trafiğe takılmadan gitmek istediğiniz yere gidebilirsiniz. Oldukça makul bir fiyata kiralayabileceğiniz bisikletler sizlere kısa yolda kolaylık sağlıyor. Şu an için daha çok üniversitelerde kampüs içinde kullanıma başlanan elektrikli bisikletler zamanla şehir içerisinde de aktifliğini arttıracaktır. 

Teknolojinin gelişim göstermesi mobil cihazlar için hayatımızı kolaylaştıracak bir çok uygulamanın da geliştirilmesine sebep olmuştur. Hayatımızı kolaylaştıracak Bizero uygulamasıda mobil cihazlarınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz akıllı bir uygulamadır. Şehrin en işlek noktalarına, üniversite kampüslerine belli ulaşım noktalarının kurulması ile elektrikli bisikletler yerlerini alıyor. Çok cüzi bir miktara bisikletinizi kiralıyor ve keyifle gitmek istediğiniz yere gidiyorsunuz. 

Bisikletlerin elektrikli olması sebebiyle hiç yorulmadan yolculuk yapıyorsunuz. Yürümeye, trafiğe takılmaya son veren Bizero uygulamasının ayrıcalıklarından sizde mobil cihazınıza uygulamamızı indirerek yararlanabilirsiniz. Bisiklet dünyasında yeni bir oluşum olan Bizerodan sizde yararlanın ve zamanınızı yollarda harcamayın.  Mehmet Akincilar ve arkadaşları tarafından geliştirilen mobil uygulamamız kullanılmak için sizleri bekliyor. 

Daha Fazla Göster
Bizero indir
DİĞER SÜRÜMLER